השכרת מתנפחים בזול – אטרקציה מלהיבה ומגניבה

אטרקציה מלהיבה ומגניבה , אם אתם מחפשים אטרקציה מלהיבה ומגניבה לאירוע שלכם תוכלו להשכיר מתקני מתנפחים.

גם אם האירוע למבוגרים אבל צפויים להיות בו ילדים תוכלו להפוך את זה להפנינג של ממש על ידי הצבת מתקני מתנפחים במקום.

שימו לב כי אלה מתאימים לגילאים שונים ולמעשה יש אינספור סוגים של מתקנים שתוכלו לשלב באירוע שלכם.

 

מדוע זה כל כך זול?

אנשים חושבים על אטרקציות לאירוע יום ההולדת שהם מארגנים לילד שלהם או לכל אירוע אחר ומקבלים הצעות מחיר הזויות לאטרקציות שונות.

לאחר שהם שומעים את הצעות המחיר היקרות של מרבית האטרקציות הם לא מבינים איך זה יכול להיות שהשכרת מתנפחים היא אטרקציה כל כך זולה ביחס לאחרות.

ובכן, מתנפחים להשכרה בזול כיוון שאין הרבה הוצאות על התפעול שלהם.

ניתן להתקין את המתנפחים במקום ולהשאיר מפעיל אחד על יותר ממתקן אחד ברוב המקרים, רק כדי שיוכל לטפל בתקלות שונות במידת הצורך, אולם לרוב אין כאלה והוא שם כדי להקים ולפרק את המתקן ולוודא שימוש בטוח בהם.

מלבד זאת, החשמל בשטח לכמה שעות הוא בעל הוצאה מועטה שגם כך נכללת בהשכרת המתנפחים.

השכרת מתנפחים , מתנפחים להשכרה , השכרת מתנפחים ליומולדת , השכרת מתנפחים לילדים , השכרת מתנפחים בזול , השכרת מתנפחים במרכז

 

אילו עוד אטרקציות ניתן לשלב עם המתנפחים?

מכיוון ששירותי מתנפחים להשכרה בזול אז ניתן לשלב בקלות עוד כמה סוגים של אטרקציות באירוע שלכם במסגרת התקציב.

במידה ואתם רוצים להישאר עם המתקנים הרי שתוכלו להשתמש בסוגים שונים של מתקנים, כולל כאלה המשלבים אטרקציות מלהיבות כמו כדורגל, כדורסל, בנג'י, קיר טיפוס ועוד.

אם אתם רוצים אטרקציות אחרות לגמרי לא חסר גם כאלה, החל משולחנות משחק, דרך עמדות מולטימדיה, הופעות ומפעילים שונים, מכונות מזון, בריכות כדורים ואטרקציות שטח שונות.

 

האם ניתן להוזיל אפילו יותר את העלויות?

אם אתם בכל זאת מנסים להוזיל אפילו יותר את העלויות תוכלו לעשות זאת במידה ותשכרו כמה מתקנים יחדיו לאירוע שלכם או כמה אטרקציות יחדיו מאותה החברה.

לרוב החברה תראה בכך הזדמנות לסגור עסקה גדולה ומשתלמת יותר ולכן גם יעניקו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית יותר מאשר אם הייתם צריכים לדאוג לכמה אטרקציות ממקורות שונים, או למכונות אוכל מספק שונה וכו'.

 

רוצים הצעה
אטרקטיבית?
עקבו
אחרינו
מידע
מקצועי