השכרת מתנפחים לילדים

מה צריך לדעת לפני שמארגנים השכרת מתנפחים לילדים? כאשר מארגנים השכרת מתנפחים לילדים, צריך להכיר כמה נהלים חשובים. הכרת נהלים אלו, תסייע לשמירה על בטיחות הילדים בעת המשחק במתנפחים.

 

חחשוב לבדוק שיש תו תקן על המתנפחים

כאשר מחפשים מתנפחים לילדים להשכרה, צריך לאתר מתנפחים עליהם יש תו תקן. מתנפחים שאין להם תו תקן, עלולים להתגלות כמתנפחים לא בטיחותיים בעת הפעילות.

כאשר מתנפח מיוצר בצורה לא איכותית, עלול המתנפח להיקרע בקלות. אין זה נעים, כאשר מתנפח נקרע כאשר ילדים רבים קופצים עליו. במיוחד, אם המתנפח הינו גבוה ורחב.

 

  • לחשב כמות של ילדים מכל שכבת גיל שישתתפו באירוע: כאשר אתם מתכננים השכרת מתנפחים לילדים באירוע, מומלץ שתחשבו כמות מדויקת של ילדים מכל שכבת גיל.

באופן עקרוני לא מומלץ לערבב ילדים בגיל הרך, עם ילדים בגיל עשר. לכל גיל, יש סוג מתנפחים מתאים.

כדאי לכם לבחור בחברת השכרת מתנפחים לילדים, המשכירה גם מתנפחים נמוכים ביותר המיועדים לקטנטנים, מתנפחים המתאימים לגילאי גן, ומתנפחים לילדים גדולים.

כדאי לחשב את כמות הילדים בקבוצות הגיל השונות. ולהזמין מתנפחים לילדים, בגודל המתאים לכמות הילדים בקבוצת הגיל.

 

  • מי ישמור על הילדים בזמן הפעילות? חשוב מאוד, לבחור בחברת השכרת מתנפחים לילדים עם תו תקן. אולם, חלק מהנחיות הבטיחות הכרוכות בתפעול מתנפחים לילדים, הן לארגן מבוגר, המפקח על הילדים בשעת הפעילות. מי יפקח? לפעמים, המארגנים דואגים לכך.

אם אין לכם מי שיפקח, אתם יכולים להיעזר בחברה המספקת שירות השכרת מתנפחים לילדים, ולשכור מפעילים מקצועיים, שיאיישו במקצועיות את עמדות המתנפחים. בחורים אלו, ישמרו על הילדים שלא ישתוללו, ולא יפגעו אחד בשני.

 

  • מי מנפח את המתנפחים? האם אתם יודעים כיצד לנפח מתנפחים לילדים? אם התשובה חיובית, אתם יכולים לחסוך כסף, ולהפעיל לבד את המתנפחים.

אם אינכם יודעים כיצד לנפח את המתקנים, מומלץ שתיעזרו בשירות של חברת השכרת מתנפחים לילדים. החברה תשלח נציגים, אשר ינפחו את המתקנים, ובסיום האירוע, יוציאו את האוויר מן המתקנים.

 

רוצים הצעה
אטרקטיבית?
עקבו
אחרינו
מידע
מקצועי